EasySIGN'ı etkinleştirme

Tagged: 

Görüntüleniyor 4 ileti - (1 toplam) 4 yoluyla 4
  • Yazar
    KOLAY İMZA
    Katılımcı
    Hesabınızda oturum açın

İşleri kolaylaştıralım! Tüm yeni ve yenilenmiş abonelik lisansları otomatik olarak çevrimiçi EasySIGN hesabınıza atanır. Bu hesapla EasySIGN yazılımına kolayca giriş yapabilir ve harika projeleriniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

EasySIGN'ı bilgisayarınızda ilk kez çalıştırırsanız, oturum açma iletişim kutusu otomatik olarak açılır.

seç Oturum açın veya bir yazılım bileti girin ve basın OK Devam etmek.

E-posta adresinizi ve şifrenizi girin, tıklayın Oturum aç ve gitmekte fayda var!

EasySIGN zaten çalışırken şu adrese gidin: Yardım> Hesabınızda oturum açın… giriş yapmak için.

Şifrenizi kaybettiyseniz, yeni bir şifre istemek için buraya tıklayın.

EasySIGN lisansınızı satın almak için hangi e-posta adresini kullandığınızı unuttuysanız, destek ile iletişime geçin.

Hesabı yönet

Yardım> Hesabı yönet….
    Hesap iletişim kutusunda EasySIGN hesabını yönetin şifrenizi değiştirebileceğiniz ve aboneliklerinizi yönetebileceğiniz easysign.com'daki hesabınıza gitmek için.
    EasySIGN'dan çıkış yapmak için tıklayın Oturumu kapat. EasySIGN'dan çıkış yaptıktan sonra, başka lisansınız yoksa EasySIGN'ın otomatik olarak çalışmayı durduracağını unutmayın.

Yazılım biletleri

Yazılım biletlerini etkinleştirmek için, Veya bir yazılım bileti girin oturum açma iletişim kutusunda veya şu adrese gidin: Yardım> Bilet Gir….

1. "Biletim var" ı seçin ve "İleri" yi tıklayın
    2. Lisans biletini girin ve 'İleri'yi tıklayın
    3. Bir dakika, lisans etkinleştiriliyor…
    4. Ve bitti! Çalışmaya başlamak için 'Bitir'i tıklayın ve EasySIGN'ı yeniden başlatın

Artık normal lisanslarımız için yazılım biletleri kullanmıyoruz. Bir yazılım biletinin sizin için hala en uygun çözüm olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. destek@easysign.com. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Paul Schoofs
    Keymaster

“Dahili bir işleme hatası (512) nedeniyle” hatasını almanız durumunda, lisanslarınızı alamıyoruz. lütfen bize ulaşın destek@easysign.com” ve bir güvenlik duvarınız varsa, 22350 numaralı bağlantı noktasını (ağ geçidi için) ve 80 numaralı bağlantı noktasını (web deposu için) açmanız gerekebilir. Ayrıca bkz. Wibu talimatları.

samuel pilarcık
    Katılımcı

i am having issues activating my recent purchased subscription and have no license ticket

Paul Schoofs
    Keymaster

Bu sorun, e-postayla sağlanan tabela üreticisinin e-posta adresi ve şifresiyle EasySIGN yazılımında oturum açarak çözüldü. Şu adresten indirebileceğiniz en son EasySIGN sürümünü kullanmak önemlidir: https://www.easysign.com/software/download/

İleride lisansla ilgili bir sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen doğrudan bizimle şu adresten iletişime geçin: destek@easysign.com Teşekkür ederim!

Görüntüleniyor 4 ileti - (1 toplam) 4 yoluyla 4
  • Bu konuya cevap oturum açmanız gerekir.