Vektörleştirirken Easysign çöküyor

Görüntüleniyor 9 ileti - (1 toplam) 9 yoluyla 9
  • Yazar
    Richard Elliott
    Katılımcı

Bir metni Vectorize etmeye çalışıyorum ve Easysign yaklaşık yüzde 72 oranında kapanıyor. Herhangi bir fikriniz var mı?

Teşekkürler Richard

KOLAY İMZA
    Katılımcı

Merhaba Richard,

Mesajın için teşekkürler. Vektörleşmeyle ilgili sorun yaşadığınız için üzgünüm. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bize biraz daha bilgi gönderebilir misiniz?
    - EasySIGN'ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
    - Hangi vektörleştirme yöntemini kullanıyorsunuz ve ayarlarınız nelerdir?
    - EasySIGN çalışma sayfanızın bir kopyasını bize gönderebilir misiniz?

Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

Richard Elliott
    Katılımcı

Merhaba Wilbert, easysign'ın en son sürümünü kullanıyorum. Metni vektörleştirmeye çalışıyordum, epeyce itiraf edeceğim, bu yüzden belki sınırlarını aştım. Vectorization'da hem yüksek hem de düşük Çözünürlüklü Siyah Beyaz metin ayarlarını kullandım ve ikisi de programı kapattı. O zamandan beri Vectorization 2'de başardım, mükemmel değil ama daha iyi. Sadece metni çıkararak arka planı temizlemeye çalışıyordum ve bu o kadar da önemli değil, program kapandığında çok şaşırmıştım.

Dosyayı nasıl gönderirim, artık normal bir destek e-postası görünmüyor.

KOLAY İMZA
    Katılımcı

Merhaba Richard,

Açıklamalar için teşekkürler.

Lütfen EasySIGN belgesini şu adrese gönderin: destek@easysign.com

Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

KOLAY İMZA
    Katılımcı

Merhaba Richard,

EasySIGN belgesini gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Vektörizasyon-2 özelliğini kullanarak başarılı bir vektörizasyon yapabiliriz. Ancak sonuç, bitmap keskin vektör çizgileri oluşturacak kadar açık olmadığından kesme için uygun değildir. Bitmap, çok sayıda küçük boyutlu metin satırı içerir (yaklaşık 2 mm yükseklik).

Mümkünse orijinal metin belgesini kullanmanızı ve orijinal yazı tipini kullanarak metni EasySIGN metin düzenleyicisine kopyalamanızı öneririz. Metni gerekli çıktı boyutuna ölçeklendirebileceksiniz.

Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

Richard Elliott
    Katılımcı

Aynı Wilbert'i aldım, ama neden yazılım standart Vectorization ile kapandı, eğer yanlış bir şey yaptıysam, seninki de çöktü mü yoksa sadece benim miydi?

KOLAY İMZA
    Katılımcı

Merhaba Richard,

Bir çökme almıyorum, bu vektörleştirme aracını kullanmaya çalıştığımda yetersiz bellekle ilgili uyarı alıyorum. Bu nedenle, daha az düğüm oluşturduğu ve özellikle daha düşük çözünürlüklü bitmaplerle çalışırken daha iyi sonuçlar verdiği için vektörleştirme 2 özelliğini geliştirdik.

Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

Richard Elliott
    Katılımcı

tamam Wilbert, yardımın için teşekkürler.

Richard

KOLAY İMZA
    Moderatör

Merhaba Richard,

Sizin için yapabileceğimiz başka bir şey varsa bize bildirin yeter 🙂

Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

Görüntüleniyor 9 ileti - (1 toplam) 9 yoluyla 9
  • Bu konuya cevap oturum açmanız gerekir.