Yönlendirme

• Bu konu boş.
(1 toplam) 1 mesajı görüntüleniyor
  • Yazar
    KOLAY İMZA
    Katılımcı
    Yönlendirme

Tüm yönlendirme özellikleri EasySIGN'a dahildir Premium lisans.

Takımyolu oluşturma

Bir takım yolu eklemeden önce, EasySIGN'da bir metin yazmanız veya bir şekil çizmeniz gerekecektir. Metin veya şekil seçildiğinde, EasySIGN çalışma sayfanızın sol tarafındaki araç kutusunda bulunan "takım yolu seçeneklerine" gidin.
    Takım yolu penceresi açılacaktır. Henüz bir takım yolu yapılandırmadıysanız, varsayılan bir yol ayarlamak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet'i tıklayın ve pencerede "yeni" yi tıklayın
    Geçiş türünü, aracı, ucu ve köprüleri ayarlayabileceğiniz yeni bir geçiş eklenecektir.
    Bunu birden çok takım yolu için yapabilirsiniz.

Araç kitaplığınızı oluşturma veya ayarlama

Takım kitaplığı, takım yolu seçenekleri menüsünde "Takım kitaplığı" düğmesine bastığınızda açılacaktır.
    Kitaplığınızı özelleştirmek için araçlar ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Her biri için adı ve tüm geçerli parametreleri özelleştirebileceksiniz.

Görüşünüzü ayarlayın

Takım yolu görüntüleme modunu seçinceye kadar ekranda hiçbir şey görünmeyecektir. Yalnızca nesnelerinizin çizgilerini görmek için "yalnızca çizgiler" (Shift + F7) öğesini seçin veya dolguları dahil etmek için "düz" (Shift + F8) öğesini seçin, böylece kaldırılacak gerçek alanı görebilirsiniz

Delik ekleyin

Ekle> üretim> delik açın
    Sondaj deliğini seçerek ve EasySIGN Toolbox'ta "Takım yolu seçenekleri" özelliğini seçerek sondaj deliğinin boyutunu değiştirebilirsiniz.

Bir yönlendirme dosyası oluşturma

1. Bir yönlendirme geçişi eklemek için takım yolu özelliğini seçin
    2. Yeni bir Pass oluşturun
    3. Geçiş türünü seçin, örneğin "S-doldurma"
    4. Aleti seçin (örn. Gravür 3mm)
    5. Ayarları etkinleştirmek için "Tamam" a basın

Seçili nesnelerin içindeki her şey aracınızın rengine sahip olmalıdır. Yol ayarlarına bir çakışma ekleyerek sonucu iyileştirebilirsiniz.

Kenarları temizlemek için başka bir geçiş eklemeniz gerekecektir. Bunu yapmak için "Takımyolu seçeneklerini" seçin. Aşağıdaki adımları uygulayın:
    1. "Yeni" yi tıklayın
    2. Başka bir geçiş ekleyin
    3. Geçişin özelliklerini "Geçiş türü" satırı olarak değiştirin
    4. Öncekiyle aynı aracı kullanın
    5. Geçişi uygulamak için Tamam'a basın
    Sonuç şimdi mükemmel görünüyor 😊

Takımyolu Sihirbazı

Takım yolu Sihirbazı, karmaşık bir takım güzergahının uygulanmasına yardımcı olur. Bu Sihirbazda takım yollarıyla sık kullanılan bir dizi olasılık uygulanmıştır (EasySIGN Araç Kutusu veya 'takım yolu seçenekleri'nde bulunur). Sihirbaz tüm adımlarda size rehberlik edecektir.

EasySIGN'a Yönlendirici Ekleme

Dosya> Cihaz Kurulumu> 'Yönlendirici ekle' sihirbazı…
    EasySIGN, bir dizi optimize edilmiş Yönlendirici sürücüsü ile birlikte gelir. Cihaz Kurulum Sihirbazı açılır menüden cihazınızı seçmenize izin verir. Sadece yönlendiriciniz için iletişim portunu seçin, ayarları girin ve tamam!

Sürücü yapısını aç

EasySIGN, açık bir sürücü yapısı içerir. Bu, sürücü ayarlarını ve çıktı seçeneklerini ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi ve yardım için bizimle iletişime geçin.

EasySIGN yönlendirici sürücüsüne çıktı

Dosya> Gravür> Yönlendirme…
    Yönlendirme menüsü, dosyayı doğrudan çıkarmayı veya kaydetmeyi seçebileceğiniz, dosyayı hemen gönderebileceğiniz veya daha sonra yönlendiricinize göndermek için üretim yöneticisinde tutabileceğiniz yerde açılır.

Bir yönlendirme dosyasını dışa aktarın

Dosyayı başka bir yazılımda işlemek istediğinizde, takım yollarını eğrilere dönüştürebilirsiniz, böylece takım çizgileri dışa aktarılabilir. Dosyayı dışa aktarırken görünür olmaları için eğrilere bir çizgi rengi eklediğinizden emin olun.
    1. Takım yollarıyla bir tasarım oluşturun. Bunun nasıl yapılacağı yukarıda "Takım yolu oluşturma" bölümünün altında okuyabilirsiniz.
    2. Tasarımı seçip "Takımyollarını eğrilere dönüştür" seçeneğini belirleyerek takım yollarını eğrilere dönüştürün. Düzen> Dönüştür> Takımyolları eğrilere
    3. Şimdi dönüştürülmüş takım yollarına bir çizgi rengi vermek için nesneleri seçin ve EasySIGN yazılımınızın sol tarafındaki Araç Kutusundaki Kalem Tarzı aracını seçin. Dışa aktarma için gerektiği gibi çizgi rengini seçebileceğiniz "Kalem stilini seçin" menüsü açılacaktır. Ayarları etkinleştirmek için "Uygula" ya basın
    4. Yönlendirme dosyasını dışa aktarın Dosya> Dışa Aktar .. EasySIGN'dan ve araç yolları, dışa aktarmak için bir vektör dosyası formatı seçtiğinizde dahil edilecektir.

Üçüncü taraf bir üretim yazılımına çıktı

Dosya> Tam renkli baskı…
    EasySIGN, yazdırma ve yönlendirme için bir dizi üretim yazılımına doğrudan bağlantı sunar. EasySIGN yazılımınızdaki "Standart araç çubuğundaki" sarı düğmeye basmanız yeterlidir.
    Şimdi çıktı yazılımını seçin (örn. Zund Cut Center) ve dosyanın çıktısını almak için ayarları seçin.
    Üretim yazılımınızın listelenmemiş olması durumunda, daha fazla bilgi ve üretim çıktı yazılımınıza bağlanma olanakları için bizimle iletişime geçin.

(1 toplam) 1 mesajı görüntüleniyor
  • Bu konuya cevap oturum açmanız gerekir.