dahili işlem hatası (512)

Görüntüleniyor 32 ileti - (1 toplam) 32 yoluyla 32
  • Yazar
    Işın Okuma
    Katılımcı

Yarın yüklemem gereken büyük bir iş için grafikleri kesmeye yeni başlıyorum ve easysign açılmıyor, aşağıdaki mesajı alıyorum….

“Dahili işleme hatası (512) nedeniyle lisanslarınızı alamıyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin destek@easysign.combaşlıklı bir kılavuz yayınladı

Desteğe e-posta gönderdim ancak bu işi hazırlamak için bu gece geç saatlere kadar çalışmam gerekiyor, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede bir şeylerin halledilmesi gerekiyor!

Maz Beckers
    Katılımcı

Bu sorun bende de var, sunulan herhangi bir çözüm çok takdir edilecektir.

Maz Beckers
    Katılımcı

Bunu az önce bir e-postayla aldım…

ÖNEMLİ! Şu anda eski bir lisans sunucusunda kesinti yaşıyoruz. EasySIGN yazılımınızda oturum açamıyorsanız yeni sürümü şu adresten indirin: https://www.easysign.com/software/download/
    İndirme sayfası 2023 sürümünü gösterir, ancak indirerek yeni lisans sunucusu desteğini içeren 2024 sürümünü zaten edinmiş olursunuz.

Maz Beckers
    Katılımcı

Yeni sürüm indirildi ve Easysign yedeklendi ve çalışıyor.

Patrice Vergouwen
    Katılımcı

Dankjewel wel Maz!

Benim de yaşadığım bir sorunla karşılaştım!

Nu gauw verder bir araya geldi!

Carlos Garcia
    Katılımcı

Yorumlarınız için teşekkürler, ben de aynısını yaptım, 2024'ü hayata geçirdi ve yeni işlevi

Mark Daniels
    Katılımcı

Üç makinemize yeni 2024 sürümünü indirdik, programı kapatana kadar iki makinede çalıştık. diğer bilgisayar kapatılmadığından hala çalışıyor. Hala destekten cevap bekliyorum.

kathryn patterson
    Katılımcı

Gerçekten huysuzlaşmaya başladım. Bugün easysign'da sorunlardan başka bir şey yok. Yeni sürümü indirdim ve şimdi lisansım yok diyor.

kathryn patterson
    Katılımcı

Henüz çalıştırmayı başardınız mı? Yapmadım. Lisansım yok diyor.

Maz Beckers
    Katılımcı

Kathryn güncellemesini indirdiğimden beri benimki iyi durumda. Üzgünüm sana yardımcı olamıyorum, umarım en kısa zamanda halledersin. Bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyorum.

Maz Beckers
    Katılımcı

Lütfen bir çözümünüz olduğunda ve bu çözümün ne olduğunu bize bildirin.

Huub Spieringh'ler
    Katılımcı

Bir sorunla karşılaştık, iç savaşta hiçbir ilerleme sağlayamadık (512).
    Graag snel, bir kez daha bir yerde bir patlama yaşadı!

Işın Okuma
    Katılımcı

Umarım herkes bu sorunu çözmeyi başarmıştır. Dün gece müşteri hizmetlerinin o günkü işi bitireceğini düşündüğüm için gerçekten paniklemiştim, ancak dürüst olmak gerekirse oldukça hızlı bir şekilde en son sürümü indirdiğimi öneren bir e-posta aldım, web sitesi indirme sayfası indirildiğini söyledi zaten sahip olduğum sürüm (2023.2) ama aslında bu, yeni 2024 sürümünü yükledi.

Bu yüklendikten hemen sonra sorun çözüldü ve şimdi her şey yolunda görünüyor

Huub Spieringh'ler
    Katılımcı

Merhaba Ray, teşekkür ederim, bu sorunu çözmek umuduyla şimdi 2024'ün yeni sürümünü indirmeye başlıyoruz…

Richard Kreting
    Katılımcı

merhaba bij ons werkt de yeni versiyon nog steeds niet

PietVB
    Katılımcı

Yeni versiyona göre, yeni bir şey yok, 3 PC'nin hiçbir faydası yok. Ürün daha iyi.
    Graag dringende oplossing

PietVB
    Katılımcı

Giriş yapma olanağı çok iyi, ancak lisans alınamıyor

Cristian Hartman
    Katılımcı

Hallo.

Destek Bir Bilgi Almak İstiyorsanız Sorun Var mı?

Huub Spieringh'ler
    Katılımcı

Yeni sürüm 2024 kuruldu.
    Hiç kimseyle tanışmama sorunu var.

Davy Collaert
    Katılımcı

Yeni sürümle tanıştığımda çok memnun oldum.

Marco Van Hoorn
    Katılımcı

1 bilgisayarla çalışmaya başladık: diğer hesaplarla giriş yaptık, lisans aldık, diğerlerini aldık.

Maar hoş geldin ve kendi aramızda bir giriş yaptık.

Nicolas MONTAGNIER
    Katılımcı

Bonjour, Notre Coté'yi seçtiniz, 4 sürümünün 2024 gönderisine kurulum bir bilgisayar işlevi görüyor.

Paul Schoofs
    Keymaster

ÖNEMLİ! 18 Ekim - 22 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında eski bir lisans sunucusunda kesinti yaşıyorduk. Bunun temel nedeni veri merkezinde yatıyor. EasySIGN yazılımınızda oturum açamadıysanız sunulan beta ön sürüm 2024 sürüm 36.0'ı indirin. Şu anda resmi EasySIGN sürümü 2024 (36.1 veya üstü) şu adreste mevcuttur: https://www.easysign.com/software/download/

İndirme, yeni lisans sunucusu desteğini içerir. Hâlâ sorun yaşıyorsanız lütfen şu adresten EasySIGN ile iletişime geçin: destek@easysign.com

Dietmar juchems
    Katılımcı

Fehler'den gelen yeni sürüm 2024'ü daha da genişlettik ve daha geniş bir başlangıç ​​yaptık. Jedoch Schmiert Easysign'ın tamamı 10 Dakikada, hiçbir şey yapılmadı. Trauriges Programı Mittlerweile

Sarah NG
    Katılımcı

Merhaba,

Hata 512 mesajıyla aynı sorunu yaşıyorum. Yeni sürümü indirdim ve hala aynı mesajı gösteriyor.

Mark Daniels
    Katılımcı

Desteğin yardımıyla artık her şey bizim için düzeltildi. yama dosyası ve sunucu kendi uçlarında sabitlendi.

DÜZENLEME: Hayır, programlarımızdan biri kapatıldıktan sonra artık çalışmamaya karar verdi.

Paul Wadge
    Katılımcı

Güncellemeden bu yana rasterlink üzerinden yazdırırken çıktı rengi farklılığıyla ilgili sorun yaşayan var mı? easysign iyi çalışıyor ancak renkler

Önceki baskı dosyalarının rengi artık kilometrelerce uzakta, güncelleme öncesi kopyalanmış bir dosya yazdırdım ve sorun yok; güncelleme çıktığından beri aynı dosya

Adrian kemancı
    Katılımcı

En son sürümü indirdim ve makinem sadece başlatılıyor diyor ve bana 512 mesajını vermeden önce birkaç dakika askıda kalıyor

Gary Golding
    Katılımcı

Dün bir güncelleme indirdim ve işe yaradı, yaklaşık bir saat önce tekrar çöktü, bu öğleden sonra birkaç kez indirdim ama hiçbir keyif yok, en hafif tabirle çok rahatsız edici.

Paul Schoofs
    Keymaster

Merhaba, lütfen beta ön sürüm 2024 sürümünü indirip yükleyin. Yukarıdaki mesajıma bakın. Teşekkür.

2024'te indirirken lisans sorunuyla karşılaştım.

Carlos Garcia
    Katılımcı

Merhaba, 19 Ekim'deki hub ile ilgili sorunlardan sonra, programın onaylanması ve 2024'te yeni güncellemeyi gerçekleştirecek işlevsel bir merkez olması nedeniyle, bu gün programın onaylanması ve başlatılması çok daha sık oluyor. Bir süre sonra lisanslara aykırı olmayan bir ürünün satışı yapılıyor. Bu sorunla ilgili herhangi bir düzensizlik var mı?

Görüntüleniyor 32 ileti - (1 toplam) 32 yoluyla 32
  • Bu konuya cevap oturum açmanız gerekir.